Zamów kartę Klienta ›
Nie masz jeszcze konta?

PCKP

WYSZUKIWARKA
Data szkolenia:
Województwo:
Tematyka:
WSZYSTKIE SZKOLENIA
Grupy szkoleń
Najnowsze zmiany w prawie pracy i przepisach bhp, czyli jak uzyskać znaczne profity dla firmy
Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznych informacji związanych ze zmianami w prawie pracy w szczególności w obszarze bhp. Wdrożenie w zakładzie pracy nowych przepisów pozwoli na uzyskanie znacznych profitów dla pracodawcy. Podczas szkolenia krok po kroku omówione zostaną mechanizmy, które pozwalają na ich uzyskanie. W szczególności należą do nich:

  • możliwość uzyskania wysokiego dofinansowania działań związanych z bhp, ze środków wypłacanych przez ZUS z funduszu wypadkowego, o które może się ubiegać każdy pracodawca,
  • uelastycznienie czasu pracy, pozwalające zarządzać czasem pracy pracownika odpowiednio do zmiennych potrzeb zakładu pracy.

W trakcie szkolenia omówione zostaną problemowe zagadnienia, które w ostatnim czasie stały się przedmiotem ważnych wyroków i uchwał Sądu Najwyższego oraz wykładni urzędowej (stanowiska PIP, MPiPS i inne). Szkolenie dedykowane jest pracodawcom, kadrze zarządzającej, służbom pracowniczym, którzy w sposób profesjonalny dbają o dobro zakładu pracy.Zapraszamy na szkolenia, które odbywają się na terenie całego kraju:


Miejsce szkolenia Data szkolenia
Częstochowa 29 kwietnia 2014 Zamów szkolenie
Gdańsk 29 kwietnia 2014 Zamów szkolenie
Wałbrzych 29 kwietnia 2014 Zamów szkolenie
Gdańsk 19 maja 2014 Zamów szkolenie

All rights reserved PCKP   Data aktualizacji: 2014-04-18