Nie masz jeszcze konta?

PCKP

WYSZUKIWARKA
Data szkolenia:
Województwo:
Tematyka:
WSZYSTKIE SZKOLENIA
Jeśli chcą Państwo otrzymywać na bieżąco informacje o aktualnych szkoleniach, nowościach i promocjach, prosimy o podanie adresu e-mail

Grupy szkoleń
Dokumentacja pracownicza 2018/2019
Wzory dokumentów, praktyczne wskazówki, dobre rady

Program szkolenia łączy omówienie najnowszych zmian w prawie pracy z przedstawieniem i usystematyzowaniem dobrych praktyk związanych z prowadzeniem dokumentacji kadrowej .

Gdy mowa o zmianach, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na takie sprawy jak wpływ RODO na przetwarzanie danych osobowych pracowników i osób ubiegających się o zatrudnienie, wejście w życie 1 stycznia 2019 r. nowych rozwiązań w zakresie prowadzenia oraz archiwizacji dokumentacji pracowniczej czy obowiązujące od 25 maja 2018 r. rozwiązania warunkujące legalność stosowania monitoringu w środowisku pracy.

Z kolei takie sprawy jak poprawność stosowanych w praktyce dokumentów związanych z zarządzeniem czasem pracy czy też wypracowanie optymalnych dokumentów związanych z nawiązaniem lub rozwiązaniem stosunku pracy zawsze będzie cennym doświadczeniem, nawet jeśli nie jest przedmiotem zmian w przepisach prawa.

Dużym atutem szkolenia są również liczne odwołania do wzorów typowych dokumentów kadrowych, które w następstwie zmian w przepisach ulegną istotnym modyfikacjom.

Dlatego wszystkich, którzy chcą prowadzić prawidłowo dokumentację pracowniczą od nawiązania stosunku pracy aż do ustania zatrudnienia, zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Zapraszamy na szkolenia organizowane na terenie całego kraju:

Miejsce szkolenia Data szkolenia
Katowice 18 października 2018 Zamów szkolenie
Kraków 25 października 2018 Zamów szkolenie
Lublin 26 października 2018 Zamów szkolenie
Olsztyn 17 października 2018 Zamów szkolenie
Poznań 26 października 2018 Zamów szkolenie
Sopot 26 października 2018 Zamów szkolenie
Tomaszów Mazowiecki 29 października 2018 Zamów szkolenie
Toruń 25 października 2018 Zamów szkolenie
Warszawa 24 października 2018 Zamów szkolenie

All rights reserved PCKP   Data aktualizacji: 2018-10-15