Nie masz jeszcze konta?

PCKP

WYSZUKIWARKA
Data szkolenia:
Województwo:
Tematyka:
WSZYSTKIE SZKOLENIA
Jeśli chcą Państwo otrzymywać na bieżąco informacje o aktualnych szkoleniach, nowościach i promocjach, prosimy o podanie adresu e-mail

Szkolenia otwarte
Trening z obliczania wynagrodzeń i innych świadczeń ze stosunku pracy w 2019 r.
Zeszyt Ćwiczeń
 | 
10 grudnia 2019

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, pragniemy zaproponować Państwu intensywny trening z obliczania wynagrodzeń i innych świadczeń ze stosunku pracy. Początek roku to najlepszy termin na praktyczne ćwiczenia, uwzględniające realia i rzeczywiste problemy, z jakimi na co dzień będą borykać się osoby naliczające wynagrodzenia i inne świadczenia pracownicze w 2019 roku.

Każdy z uczestników wyposażony zostanie w zeszyt ćwiczeń, które przeprowadzone zostaną w czasie szkolenia. Wspólnie z trenerem kursanci przeanalizują kilkadziesiąt stanów faktycznych. Zdobyte doświadczenie pozwoli Państwu uniknąć popełnienia w 2019 roku kosztownych błędów – jakie często zdarzają się przy tak trudnym zadaniu, jakim jest naliczanie obligatoryjnych świadczeń ze stosunku pracy.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Tematyka: Kadry, Wynagrodzenia
Data szkolenia: 10 grudnia 2019
Godzina rozpoczęcia: 09:00
Miejsce szkolenia: Olsztyn, Hotel WILEŃSKI, ul. Knosały 5
Czas trwania: 5 godzin
Cena uczestnictwa jednej osoby: 560,00 zł netto
(688,80 zł brutto) cena obejmuje 23% VAT,
560,00 zł zw. z VAT dla opłacających szkolenie w 70% lub całości ze środków publicznych

W celu zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonać zamówienia przez Internet lub przesłać zgłoszenie faksem. Po otrzymaniu zgłoszenia odeślemy Państwu potwierdzenie przyjęcia rezerwacji.
Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje lub mają pytania dotyczące szkolenia, prosimy o kontakt pod numerem telefonu (42) 235 30 60 lub na adres e-mail szkolenia@pckp.pl.

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

Blok ćwiczeń nr 1. Weryfikacja poprawności zapisów w wewnątrzzakładowych źródłach prawa, ustalających zasady wynagradzania pracowników (co należy uwzględnić, by elastycznie zarządzać płacami).

Blok ćwiczeń nr 2. Obliczanie wynagrodzenia za przepracowaną część miesiąca, przy różnego rodzaju nieobecności pracownika w pracy, nawiązania i rozwiązania stosunku pracy w trakcie miesiąca, trwającego okresu rozliczeniowego albo zmiany zasad wynagradzania.

Blok ćwiczeń nr 3. Podstawowe rozliczanie pracy wykonywanej w godzinach nadliczbowych, w porze nocnej, niedziele i święta.

Blok ćwiczeń nr 4. Obliczanie wynagrodzenia za czas niezdolności do pracy wskutek choroby, z uwzględnieniem sytuacji nietypowych i różnych składników wynagrodzenia.

Blok ćwiczeń nr 5. Obliczanie wynagrodzenia za urlop wypoczynkowy oraz ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy w związku z rozwiązaniem stosunku pracy (z zaakcentowaniem różnic w zasadach naliczania i wypłaty świadczeń), a także innych przykładowych świadczeń ze stosunku pracy, obliczanych metodą jak urlop wypoczynkowy albo jak ekwiwalent (m.in. odpraw i odszkodowań). 

Blok ćwiczeń nr 6. Dokonywanie potrąceń z wynagrodzenia za pracę i innych świadczeń ze stosunku pracy, z uwzględnieniem granic potrąceń ustawowych dokonywanych bez zgody pracownika, zbiegu tytułów egzekucyjnych oraz potrąceń realizowanych za pisemną zgodą pracownika.

Cena szkolenia obejmuje: 

  • zajęcia dydaktyczne, materiały szkoleniowe przygotowane przez eksperta, dyplom ukończenia szkolenia, lunch, serwis kawowy.

Rezerwacja wg kolejności zgłoszeń.  Ilość miejsc ograniczona. W celu zgłoszenia udziału w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go faksem na numer: (042) 683-21-25. Po otrzymaniu zgłoszenia odeślemy Państwu potwierdzenie przyjęcia rezerwacji. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem (042) 235-30-60.

Serdecznie zapraszamy.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące szkolenia, prosimy o kontakt.
NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS! (42) 235 30 60

Firma:
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:*
Stanowisko:
Telefon:
Podaj wynik:*
(zabezpieczenie antyspamowe)

Pola obowiązkowe oznaczone są *
Treść:*

SZKOLENIA WEWNĘTRZNE

Na Państwa życzenie możemy zrealizować powyższy temat w charakterze szkolenia wewnętrznego, prowadzonego przez wysokiej klasy specjalistę współpracującego z naszą firmą.
Zobacz więcej >>


All rights reserved PCKP   Data aktualizacji: 2019-11-18