Nie masz jeszcze konta?

PCKP

WYSZUKIWARKA
Data szkolenia:
Województwo:
Tematyka:
SZKOLENIA W POLSCE
Jeśli chcą Państwo otrzymywać na bieżąco informacje o aktualnych szkoleniach, nowościach i promocjach, prosimy o podanie adresu e-mail

 | Wersja do druku  Wersja do druku
O firmie

Firma Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe zajmuje się szkoleniem specjalistów działów: kadrowo-płacowych, personalnych oraz księgowych.

Skoncentrowanie na dziedzinie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i powiązanych z nimi zagadnieniach podatkowych pozwala nam przygotować ofertę szkoleniową najwyższej jakości, która została doceniona przez Klientów. W ciągu ponad dwunastu lat działalności Polskiego Centrum Kadrowo-Płacowego z naszych usług skorzystało ponad 14000 przedsiębiorstw. Sprawdź, kto nam zaufał.

Co decyduje o naszym sukcesie?
 
  • Trenerzy – nasz zespół ma konkretny cel: „przekazać wiedzę w przystępny sposób”. Współpracujemy z uznanymi specjalistami i ekspertami, którzy w codziennej pracy zajmują się omawianą problematyką
  • Zawsze aktualna oferta – na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach i uwzględniamy je w programach szkoleń
  • Jesteśmy blisko – organizujemy szkolenia na terenie całego kraju, sprawdź szkolenia dostępne w Twoim mieście
Naszym Klientom proponujemy szkolenia otwarte z szerokiej gamy tematów odwołujących się do nowych regulacji oraz zagadnień szczególnie trudnych dla praktyków. Oferujemy także szkolenia wewnętrzne – organizowane w siedzibie Klienta i dostosowane do indywidualnych potrzeb szkoleniowych.

Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe to zespół profesjonalistów, którzy są świadomi znaczenia kapitału ludzkiego dla sukcesu firmy.


FIRMA TO LUDZIE… POMAGAMY NIMI ZARZĄDZAĆ


All rights reserved PCKP   Data aktualizacji: 2021-09-28