Nie masz jeszcze konta?

PCKP

WYSZUKIWARKA
Tematyka:
Data szkolenia:
Jeśli chcą Państwo otrzymywać na bieżąco informacje o aktualnych szkoleniach, nowościach i promocjach, prosimy o podanie adresu e-mail

 | Wersja do druku  Wersja do druku
O firmie
Firma Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe zajmuje się szkoleniem specjalistów działów: kadrowo-płacowych, personalnych oraz księgowych.

Skoncentrowanie na dziedzinie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i powiązanych z nimi zagadnieniach podatkowych pozwala nam przygotować ofertę szkoleniową najwyższej jakości, która została doceniona przez Klientów. W ciągu ponad dwunastu lat działalności Polskiego Centrum Kadrowo-Płacowego z naszych usług skorzystało ponad 14000 przedsiębiorstw. Sprawdź, kto nam zaufał.

Co decyduje o naszym sukcesie?
 
  • Trenerzy - nasz zespół ma konkretny cel: „przekazać wiedzę w przystępny sposób”. Współpracujemy z uznanymi specjalistami i ekspertami, którzy w codziennej pracy zajmują się omawianą problematyką
  • Zawsze aktualna oferta - na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach i uwzględniamy je w programach szkoleń
  • Jesteśmy blisko - organizujemy szkolenia na terenie całego kraju, sprawdź szkolenia dostępne w Twoim mieście oraz online.

Naszym Klientom proponujemy szkolenia online z szerokiej gamy tematów odwołujących się do nowych regulacji oraz zagadnień szczególnie trudnych dla praktyków. Oferujemy także szkolenia stacjonarne oraz szkolenia wewnętrzne – organizowane w siedzibie Klienta lub online i dostosowane do indywidualnych potrzeb szkoleniowych.

Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe to zespół profesjonalistów, którzy są świadomi znaczenia kapitału ludzkiego dla sukcesu firmy.


FIRMA TO LUDZIE… POMAGAMY NIMI ZARZĄDZAĆ
 


All rights reserved PCKP   Data aktualizacji: 2023-09-28